KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgteckning 7808022
nr 780 8022
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Färgteckning , Roger Risberg (1956-2011), konstnär, signerad R R, 40x28 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:39:09
24/9 17:31:43
24 sep
Roger Risberg
Specialauktion med bildkonstnären Roger Risberg.
Läs mer om Roger Risberg
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg